Pilnuj nowych : Postów | Komentarzy

Kupujemy skok tandemowy przez internet

0 odpowiedzi
Kupujemy skok tandemowy przez internet

Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę? Kup skok w tandemie! Z tej opcji skorzystało już wielu Polaków i firmy zajmujące się organizacją skoków tandemowych nie mogą narzekać na brak klientów.

Do wyboru jest wiele ośrodków na terenie całej Polski, dlatego warto poświęcić chwilę na sprawdzenie dostępnych ofert i porównanie ich ze sobą, aby znaleźć taką, która będzie optymalna. Oczywiście, warto również sprawdzić ceny, ale nie należy kierować się cenami wyłącznie, ale zwrócić uwagę na jakość oferty i opinie – te można znaleźć na różnych forach internetowych, a także bezpośrednio na stronie firmy.

Do zakupienia skoku tandemowego przez internet wystarczy tylko kilka minut. Na początku trzeba wypełnić formularz rezerwacji skoku. W nim podaje się proponowaną datę skoku, miejsce skoku, jeżeli firma udostępnia kilka różnych, także należy wskazać swoje dane osobowe, adresowe, liczbę uczestników skoku, dane kontaktowe – telefon, e-mail. Dodatkowo firma może poprosić o dane takie jak waga, wzrost. Następnie trzeba poczekać na potwierdzenie rezerwacji. Gdy termin nie pasuje, można wybrać inny z zaproponowanych przez firmę. Warto pamiętać o tym, że na lotnisku trzeba będzie pojawić się minimum 2 godziny wcześniej przed godziną skoku.

Gdy rezerwacja jest potwierdzona i wszystkie dane się zgadzają, można przejść do zapłaty. Najlepiej zapłacić przez przelew elektroniczny z wykorzystaniem takich systemów płatności jak Dotpay, PayU zależnie od tego, czy i jakie z nich są dostępne. Wtedy przelew dojdzie natychmiastowo do odbiorcy i kupujący od razu otrzymuje potwierdzenie zapłaty. W przypadku zwykłego przelewu trzeba na ogół poczekać do następnego dnia. Także niektóre firmy pobierają zaliczki, a resztę kwoty można zapłacić w dniu skoku – trzeba już dokładnie sprawdzić informacje na stronie internetowej firmy, która zajmuje się organizacją skoków.

Przez internet można także zakupić vouchery prezentowe – to najlepszy pomysł na unikatowy upominek dla bliskiej osoby. Voucher różni się od zwykłej rezerwacji brakiem wskazania terminu skoku – termin jest wskazywany osobiście przed osobę, która otrzymała skok w prezencie.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *