Pilnuj nowych : Postów | Komentarzy

Firmy oferujące skoki tandemowe przeżywają oblężenie!

0 odpowiedzi
Firmy oferujące skoki tandemowe przeżywają oblężenie!

Skoki spadochronowe dla każdego? Teraz naprawdę nie jest to wyjątkowo duży wydatek, dodatkowo także sam skok jest całkowicie bezpieczny i dlatego nie ma się czego obawiać podczas samego przedsięwzięcia. Firmy, które zajmują się organizacją i sprzedażą skoków spadochronowych, w tym popularna marka skydive.pl, mają w swojej ofercie różne typy usług. Od lat niezmiennym uznaniem cieszą się skoki tandemowe. Na czym dokładnie polegają?

Są to skoki w tandemie, czyli z drugą osobą. Bierze w nich udział instruktor i sam uczestnik opłacający wydarzenie. W jego trakcie są oni połączeni specjalną uprzężą, która ma za zadanie spiąć obie osoby. W trakcie skoku to instruktor znajduje się z góry, natomiast uczestnik na dole, dlatego ma pełną swobodę w oglądaniu świetnych widoków.

Koszty skoków tandemowych wcale nie są wyjątkowo wysokie. Trzeba zapłacić zwykle około 600 złotych za skok podstawowy z wysokości 3000 metrów, więcej kosztuje ten wykonany z 4000 metrów, ale daje wtedy całą minut swobodnego spadania. Cena nie jest ostateczna, ponieważ można do niej dodać także usługę rejestracji na kamerze, co daje dodatkowo około 200 złotych.

Teraz skoki kupowane są nie tylko przez te osoby, które chcą spełnić swoje marzenie, ale także są one świetnym pomysłem na upominek, w tym na wyjątkowe okazje takie jak ślub, wieczór panieński czy kawalerski, urodziny, zakończenie edukacji, by wspomnieć tylko kilka kwestii. Żeby zakupić skok ze spadochronem jako tandemowy, nie trzeba wcale stawiać się osobiście w firmie, które zajmuje się takimi usługami. Można natomiast całość formalności zrealizować przez internet. Na stronach firm dostępne są wszystkie wyczerpujące informacje, w tym o miejscu skakania, przeciwwskazaniach, także dokładne ceny, zdjęcia, informacje o firmie, aby wskazać tylko na niektóre z nich. Przez sieć zrealizuje się także transakcję, kupując bilety dla siebie czy voucher dla osoby bliskiej.

Zatem firmy organizujące skoki nie mogą narzekać. Ich wpływy z roku na rok są coraz większe, oferując świetne skoki dla każdego. Warto spróbować też samemu, bo właśnie rozpoczął się sezon trwający przez nieomalże pół roku i można upolować dobry termin.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *